İnek Yoğurdu 1000 Gram

STOK KALMADI İnek Yoğurdu 1000 Gram

İnek Yoğurdu

İnek yoğurdu insan sağlığı açısından hiç kuşkusuz oldukça önemli bir besin kaynağımızdır. Şık Süt Ürünleri yöresel inek yoğurdu üretimi yaparak, halkımıza doğal yoğurt çeşitlerini sunmaktadır.

İnek Yoğurdu 1000 Gram

İnek Yoğurdu Kocabaş Mandıra markası altında, sağlık normlarına uygun şekilde üretilerek tüketicilerimize ulaştırılmaktadır. Gerek perakende olarak, gerekse toptan olarak doğal inek yoğurdu üretimini gerçekleştirmekteyiz. Şık Süt & Süt Ürünleri doğal inek yoğurdu, tamamen doğal koşullarda üretilmekte ve müşterilere ulaştırılmaktadır. Organik ve doğal ürün üretimi yapan firmamız, inek yoğurdu fiyatları açısından oldukça uygundur. Tüketicilerin mali imkanlarını göz önünde bulunduran Kocabaspeynir.com online olarak satış hizmetini sürdürmektedir. Sağlıklı ve güvenli saklama kapları içinde muhafaza ettiği yoğurtları, en güvenli şekilde tüketicilerine sunulmaktadır. Yöremizin en verimli ve bereketli bölgelerinde yetişen inekler tamamen doğal beslenme yöntemi ile yetişmekteler. Elde edilen organik sütlerle, tamamen organik inek yoğurdu imal edilmektedir. Firmamız son teknoloji gereçleri kullanarak, yoğurt yapımında el değmeden üretimini gerçekleştirmektedir. Tüm ürünlerimiz saklama koşullarına uygun ve güvenli şekilde muhafaza edilmektedir.

Tamamen Doğal Gerçek İnek Yoğurdu

Şık Süt Ürünleri Kocabaş Mandıra olarak inek yoğurdu 1000 gram ağırlığında ambalajlarla satış yapmaktayız. Üretimini yaptığımız yoğurtlar hızlı bir şekilde satış reyonlarımızda yerini almakta ve asla son kullanım tarihi yaklaşan ürünler satışa sunulmamaktadır. Şık süt inek yoğurdu tamamen insan sağlığına uygun biçimde üretilmektedir. Üretimi yapılan tüm ürünlerimiz birçok satış noktamızda tüketicilerimize sunulmaktadır. Aynı zamanda firmamız gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Doğal yollarla üretilen tüm ürünleri web sitemiz üzerinden satışa sunmaktadır. Online alışveriş yaparak, ihtiyacınız olan tüm ürünlere hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Doğal yollarla üretilen başta yoğurt çeşitleri olmak üzere, peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri, zeytinyağı çeşitleri ve sayamadığımız birçok ürüne bir tıkla ulaşabilirsiniz. Firmamız Kocabaş Mandıra olarak tüketicinin isteklerini göz önünde bulundurarak bu doğrultuda üretim yapmaktadır. Tüm ürünlerimiz en hızlı şekilde adresinize kadar en güvenli şekilde korunarak gönderilmektedir. Kocabaş Mandıra tüketici dostu olma yolunda en güvenilir firmalardan biridir. İhtiyacınız olan ürünü hemen sipariş verebilir, adresinizden teslim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Aynı Gün Kargo

Saat 15:00 a Kadar Verilen Siparişiniz Aynı Gün Kargoya Verilir

  • Görüntüleme: 1964
  • Ürün Kodu: ygrtcstlri13
  • Stok Durumu: STOK KALMADI
  • 7,00TL

Ürün Şeması

Etiketler: inek yogurdu, yogurt çeşitleri