Nar Özü 640 Gram

STOK KALMADI Nar Özü 640 Gram

Nar Özü 640 Gram

Tüketilen ürünler doğal olması halinde sağlık açısından oldukça yarar sağlayacaktır, özellikle doğal nar özü her açıdan önemli bir besin kaynağıdır. Her evde kesinlikle olması gereken doğal ürünlerden olan nar özü olması halinde oldukça faydalıdır.

Nar Özü 640 Gram

Nar özü 640 gr olarak artık Şık Süt Ürünleri Kocabaş Mandıra markasında satışı yapılarak, evinize kadar ulaştırılmaktadır. Piyasada en ucuz nar özü iklim şartlarına uygun olarak, tamamen doğal bir ortamda üretilerek tüketicilere ulaştırılmaktadır. http://kocabaspeynir.com online satış sitemiz üzerinden alınan ürünler ivedilikle teslim edilmektedir. İnsanlarımızın organik, sağlıklı doğal ürünler tüketmesini amaçlayan Kocabaş Mandıra bu çizgide üretimlerini sürdürmektedir. Organik ürün fiyatları ile karşılaştırıldığında en hesaplı nar özü fiyatları www.Kocabaspeynir.com adresinde olduğunu görmekteyiz. Oldukça hesaplı üretilen nar özü, kalite açısından hiç bir markanın yapamayacağı kalitede üretilmektedir. Ürünlerimiz Balıkesir, Çanakkale, Edremit ve diğer satış noktalarımızda da satışa sunulmaktadır. Firma olarak hedefimiz sağlıklı ve ev yapımı nar özü gibi doğal ürünleri bulamayan insanlarımıza bu ürünleri kolayca ulaştırmaktayız.

Doğal Ve El Yapımı Nar Özü Satışı

Bilindiği üzere ev yapımı ve doğal ürünler her açıdan sağlığımıza büyük katkılar sunmaktadır. Sağlık ve bedensel olarak bakıldığında özellikle ev yapımı nar özü tüketimi oldukça faydalıdır. Şirket olarak amacımız halkımıza tamamen organik ve doğal ürünleri kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktır. Yaptığımız tüm çalışmalarımızın amacı halkımızın organik nar özü satışı sayesinde kolaylıkla bu ürünümüze ulaşmasıdır. Şirketimiz dünyada hızla gelişen elektronik gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu yönde yatırımlar yapmaktadır. Geliştirdiğimiz teknoloji yenilikleri sayesinde belirli zamanlarda kampanyalar yaparak, halkımıza daha hizmetler vermekteyiz. www.kocabaspeynir.com alışveriş sitemizin en altında bulunan basın bültenimize abone olabilirsiniz. KocabasPeynir.com yaptığı tüm indirimler, kampanyalar, yeni ürünler düzenli olarak abonelerimize gönderilmektedir. Kocabaş Mandıra olarak, tamamen müşteri ve tüketici odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firma olarak organik ürün satışı amaçlı müşteri ve tüketicilerimizin daha kolay şekilde hizmetlerimizden yararlanabilmesi için sürekli sistemlerimizi yenilemekteyiz. Kesintisiz bir şekilde destek sunan müşteri hizmetlerimiz sayesinde, tüm öneri ve görüşlerinizi kolayca bize ulaştırabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Aynı Gün Kargo

Saat 15:00 a Kadar Verilen Siparişiniz Aynı Gün Kargoya Verilir

  • Görüntüleme: 1306
  • Ürün Kodu: narozu1
  • Stok Durumu: STOK KALMADI
  • 20,00TL

Ürün Şeması

Etiketler: nar özü 640 gram, reçel çeşitleri