91 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Show sidebar

Alıç Marmelat 630gr

27.00
En doğal meyvelerin özenle seçilmesi ile geleneksel usul yapılan ev yapımı alıç marmeladı, Şık süt ile sofralarınıza geliyor. Hiçbir katkı maddesi olmadan anne eli ve özeniyle yapılması doğallığını kanıtlarken gerek lezzeti gerek kokusu ile yürekleri fethediyor. Şık Süt alıç marmeladı kahvaltılarınızın favori tadı olacak.

Çörek Otlu Saganaki Peyniri 300gr

21.00
Adını Yunanca “sahan” kelimesinden alan, yumuşak yapısı ve kendine has aromasıyla hem sade hem kızartma halinin eşsiz bir deneyim sunduğu “Çörekotlu Saganaki Peyniri” Şık Süt’te.

Çörek Otlu Sepet Peyniri 400gr

23.00
Lezzeti ve görüntüsüyle diğer peynirlerden farkını ortaya koyan sepet peyniri, Ege bölgesinde üretilen peynir çeşididir. Sepet peyniri, örme sepetlerle üretildiğinden bu adı almaktadır. İnek sütü ve şirden mayasından ürettiğimiz Sepet Peyniri, içeriğindeki yüksek yağ ve protein oranı ile besleyici bir süt ürünüdür. Balıkesir Ayvalık bölgesine özgü bir peynir çeşididir. Kendine has aroması ve süt kokusu ile hafızanıza kazınarak kahvaltı sofralarınızın vazgeçilmez lezzeti olacak. Sepet Peynirini kahvaltıların yanı sıra mevsim yeşillikleri ile hazırladığınız salatanızın içine eklediğinizde salatanızda farklı bir lezzet yakalayabilirsiniz. İnek sütünden üretilen Yöre Sepet Peyniri, düşük tuz oranı ile herkes tarafından tüketilebilir. Çörekotunun kendine has aromasının da eklenmesiyle sofralarınızın yıldızı olacak.

Keçi Tulum Peyniri 500gr

37.00
Keçi sütü ve en doğal peynir mayası olan şirden mayasından ürettiğimiz Şık Süt – Keçi Tulum Peyniri, en az 2 yıl dinlendirilmiştir. Orta tuzlu ve sert yapısı ile bu özel lezzet, mutlaka denemeniz gereken peynirler arasında.

Eski Kaşar Peyniri 400gr

30.00
Hem kahvaltılarımızda hem de ara öğünlerimizde sıklıkla tükettiğimiz peynir çeşitlerinden biri olan kaşar peyniri, kolay eriyen yapısı ile sıklıkla tercih edilmektedir. Kaşar peyniri, olgunlaşma süresine göre taze kaşar peyniri ve eski kaşar olmak üzere iki çeşide ayrılmaktadır. Taze kaşar, üretildikten kısa süre sonra tüketilebilmektedir, eski kaşar ise üretildikten sonra büyük çuvallara koyularak 6 ay buzhanede olgunlaştırılmaktadır. Eski kaşar, olgunlaştırılmış bir peynir olduğundan farklı bir formdadır. Eski kaşarının ülkemizin en lezzetli peynirlerden bir tanesi olmasının en önemli sebebi ile geçirmiş olduğu süreçtir. Şık Süt tecrübesi ile en doğal peynir mayası olan şirden mayasından ürettiğimiz Eski Kaşar Peyniri, gözde peynirlerinizden olacak.

Biber Salçası 700gr

27.00
Kocabaş Mandıra markası ile satışını yaptığımız tüm ürünler özellikle Biber salçası doğal lezzet arayan müşterilerimiz için artık internet sitemizde. Balıkesir başta olmak üzere ilçelerinde ve Çanakkale bölgesinde bulunan satış reyonlarımızdan sonra, artık ürünlerimiz web sitemizde. Doğal ürün üretimi ve satışı yapan KocabasPeynir.com olarak ev yapımı ürünleri en hızlı şekilde sofralarınıza kadar ulaştırıyoruz. Biber salçası organik biber ile elde edilmektedir. Her evde olması gereken organik biber salçası bir evin temel ihtiyaçlarında ilk sırada gelmektedir. Kocabaspeynir.com tamamen organik biber ile üretilen doğal salça satışı yapmaktadır. Biber salçası yemeklerin daha lezzetli bir hale gelmesini sağlamak amacıyla kesinlikle önerilmektedir. Sağlık koşullarına uygun şekilde üretilen ev yapımı biber salçası insanlarımızın aradığı lezzette bir üründür. Kocabaş Peynirin insanlarımızın ihtiyaçlarını düşünerek tamamen ev yapımı biber salçası satışı yapmaktadır. Kocabaş Mandıra organik ürün satış sitesi üzerinden tüm salça çeşitlerini ve diğer tüm salça çeşitlerini insanlarımıza ulaştırmaktadır.

Çam Balı 800gr

60.00
Çam Balı besin kaynakları arasında insan sağılığına fayda sağlayan çok önemli besin kaynağı olmaktadır. Çam balı 850 Gram ağırlığıyla ve güvenli ambalajı ile artık internetten sofralarınıza kadar ulaşmaktadır. Şık Süt Ürünleri Kocabaş Mandıra tamamen organik ve doğal çam balı satışını internet üzerinden sofralarınıza sunmaktadır. Çam balı 850 gram ağırlığıyla tamamen doğal ortamda imal edilmektedir. http://kocabaspeynir.com adresimiz üzerinden satın alındığında kapınıza kadar teslim edilmektedir. İnsan sağlığını organik, sağlıklı zengin içerikli ürünler tüketmesini kendisine hedef bilen Kocabaş Mandıra bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. En ucuz çam balı Şık Süt Ürünleri Kocabaş Mandıra üzerinden satışa sunulduğu görülmektedir. Gıda sektörünün fiyatlarının oldukça aşağısında üretilen çam balı, doğallık olarak hiç bir markanın yakalayamadığı kalitede üretilmektedir. Tüm insanların kesinlikle tüketmesi gereken çam balı, doğal ve organik olmasından dolayı oldukça besin içerik barındırmaktadır. Çam balı piyasasında ki fiyatlara bakıldığında, çam balı fiyatları olarak Kocabaş Peynir en uygun fiyatları uygulamaktadır.

Çiçek Balı 800gr

60.00
Çiçek Balı hiç kuşkusuz her yaşta insanımız için, besin maddeleri arasında en faydalı olanıdır. Doğal çiçek balı tüketimi insan bedenine oldukça dinamiklik ve yarar sağlamaktadır. Balıkesir bölgesinin eşsiz besin zenginliği olan Çiçek balı 850 Gram olarak artık Şık Süt Ürünleri Kocabaş Mandıra farkıyla kapınıza kadar gönderilmektedir. Organik Çiçek balı tamamen doğal ortamda üretilmektedir. www.kocabaspeynir.com üzerinden satın alındığında adresinize kadar teslim edilmektedir. Halk sağlığını ve halkımızın organik, sağlıklı zengin içerikli ürünler tüketmesini amaçlayan Kocabaş Mandıra bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. Piyasa fiyatları ile karşılaştırıldığında en ucuz Çiçek balı Kocabaş Peynir üzerinden satıldığını görmekteyiz. Piyasa fiyatlarının altında olarak üretilen Çiçek balı, kalite olarak neredeyse hiçbir firmanın yakalayamadığı kalitede üretilmektedir. Her yaşta insanın kesinlikle tüketmesi gereken Çiçek balı, doğal ve organik olmasından dolayı oldukça zengin içerik barındırmaktadır. Piyasada bulunan bal fiyatlarına bakıldığında, çiçek balı fiyatları olarak Kocabaş Mandıra en uygun satışı gerçekleştirmektedir. Ege Bölgesinden Kapınıza Çiçek Balı Teslimi Özellikle Ege bölgesinin eşsiz doğal koşullarında üretimi yapılan Çiçek balı her açıdan, her sofrada olması gereken bir gıdadır. Çiçek Balı 850 Gram ağırlığında ve güvenli ambalajı ile tüketicilere internet sitemiz üzerinden ulaştırılmaktadır. Sürekli kendini yenileyen teknoloji ihtiyaçlarını göz önünde tutan http://www.kocabaspeynir.com sürekli olarak alt yapısını güçlendirerek hizmet vermektedir. Güvenli alt yapısı sayesinde, bulunduğunuz yerden istediğiniz ürünü kolayca seçebilir, ödemesini yaparak sahip olabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden satışı gerçekleşen ürünler aynı gün kargoya verilmektedir. Satın aldığınız ürünler size teslimatı yapılması için kapınıza kadar gönderilmektedir. Çiçek balı satışı açısından firmamız oldukça yenilikler yaparak, ülkemizin dört bir yanına doğal Çiçek balını göndermektedir. Halkımızın doğal ürünler ve sağlıklı besinler tüketmesini amaçlayan girişimlerimiz sayesinde, artık tüm halkımız bir tıkla arzu ettiği tüm ürünlere ulaşmaktadır. Tüm ürünlerimiz farklı bölgelerde bulunan satış noktalarımız dışında, internet üzerinden web sitemizde satışa sunulmaktadır. Kocabaş Mandıra olarak ilk hedefimiz arzu ettiği doğal ürünlere ulaşamayan insanlarımıza tüm ürünleri kolayca ulaştırmaktır. İnternet sayfamızı dilediğiniz gibi dolaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Özel Eski İzmir Tulum Peyniri 500gr

34.00
İnek, keçi ve koyun sütünün karışımından elde edilmektedir. Ülkemizin en lezzetli peynirleri arasında yer alan Eski İzmir tulumu; ağızda dağılır, yarı sert yapıdadır ve gözenekli bir peynirdir. İzmir tulum peyniri; birinci sınıf doğal şirden mayası ile hazırlanmaktadır. En az 6 ay olgunlaştırıldıktan sonra paketlenmektedir. Şirden mayasından ürettiğimiz bu eşsiz tulum lezzeti sert ama hemen ağızda dağılan yapısı ve ideal tuz oranıyla kahvaltıların ve salataların yıldızı olacak.