En doğal ve lezzetli ürünü sunma gayesi ile 1960 yılında başladığımız yolculuğumuz 3 kuşaktır dededen toruna devam etmektedir. Yılların mandıracılık tecrübesi, dededen öğrendiğimiz kadim geleneksel usuller ve teknolojinin olanaklarını birleştirdiğimiz ürünlerimiz ile en kalitelisini sunmaya devam ediyoruz. Kendi çocuklarımıza yedirmeyeceğimiz hiçbir ürünü sizlere yedirmiyoruz.

Sakin şehir Havran meralarının temiz havası, suyu, şifa kaynağı yeşillikleri ile yetişen hayvanların doğal sütlerini Havran – İnönü Köyü’ndeki mandıramızda en hijyenik koşullarda işliyoruz. Geleneksel yöntemler ile teknolojik şartların kullanıldığı mandıramızda doğal sütleri en lezzetli peynirler haline getiriyoruz.

Edremit ve Havran’daki zeytin bahçelerimizde en kaliteli hasatların ürünleri zeytinlerimizi titizlikle işliyor, sağlık kaynağı zeytin ve zeytinyağlarımızı sofralarınıza sunuyoruz.

Herkesin gerçek ürünlere ve sağlıklı lezzetlere ulaşabilmesi gerektiği görüşü ile şubelerimiz, satış noktalarımız ve online satış web sitemiz ile Türkiye’nin her yerine ulaşıyoruz.

Şık Süt olarak; endüstriyel üretim ve tüketimin hakim olduğu günümüzde gelenekselliği koruyor, ürünlerimizi geleneksel yöntemler ile üretiyor ve çocuklarınıza güvenle yedirebileceğiniz ürünler sunuyoruz.

Sağlıklı beslenmenin ve bağışıklık sistemini güçlü tutmanın elzem olduğu dönemde; sağlıklı, kaliteli ve en doğal ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyuyoruz.