Güre Acı Biber Salçası 1800 Gram

STOK KALMADI Güre Acı Biber Salçası 1800 Gram

Güre Acı Biber Salçası

Güre Acı Biber Salçası 1800 Gram ağırlığında ve güvenli şekilde doğal ürünleri insanlarımıza ulaştırmaktadır. Satışa sunulan tüm ürünler oldukça ekonomik olduğu gibi aynı zamanda tüketicilerin adreslerine kadar teslim edilmektedir.

Güre Acı Biber Salçası

Şık Süt Ürünleri Kocabaş Mandıra tamamen organik ve el yapımı ürünleri üretmektedir. Güre acı biber salçası tamamen doğal acı biber ile elde edilmektedir. Kesinlikle her evde olması gereken sağlıklı besin maddelerinin başında organik acı biber salçası ilk sırada yer almaktadır. Türkiye’de büyük araştırmalar yapan www.Kocabaspeynir.com tamamen organik acı biber ile salça satışı yapmaktadır. Güre acı biber salçası kullanılması gereken ve yemeklerin daha güzel hale gelmesini sağlamak amacıyla tercih edilmelidir. Doğal ortamda imal edilen ev yapımı acı biber salçası tüm halkımızın aradığı lezzette bir üründür. Kocabaspeynir.com insanlarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tamamen el yapımı biber salçası satışı yapmaktadır. Kocabaş Mandıra organik ürün satış sitesi üzerinden tüm salça çeşitlerini ve diğer tüm ürünlerini halkımıza ulaştırmaktadır.

Güre Acı Biber Salçası 1800 Gram Ambalajında Satışta

Balıkesir başta olmak üzere, Çanakkale ve diğer satış noktalarında acı biber salça fiyatları oldukça uygundur. Güre acı biber salçası satışı alanında en gözde şirketler arasında yer alan Kocabaş Peynir, gün geçtikçe daha fazla tüketiciye doğal ürünler ulaştırmaktadır. Güre acı biber salçası el yapımı, yemeklere lezizlik kattığı gibi aynı zamanda sağlığa da oldukça yararlıdır. Çok farklı acı biber salça çeşitleri olmasına rağmen, en çok önerilen salça çeşidi, Güre acı biber salçasıdır. Güre acı biber salçası fiyatları Kocabaş Mandıra markasında oldukça indirimlidir. Güre acı biber salçası yapımında Kocabaş Mandıra asla her hangi bir ürününe, katkı maddesi kullanmaz ve ürünlerini doğal yöntemlerle tüketicileri ile buluşturur. Oldukça ekonomik bir şekilde ucuz biber salçası satışı gerçekleştirmek için gayretle çalışmalarını sürdürmektedir. Biber salçası fiyatlarını yakından takip eden Kocabaş mandıra, en uygun fiyatlarla ürünlerini pazarlar. Güvenli alt yapısı ve farklı ödeme metotları sayesinde, dileyen herkes arzuladığı ürünü satın alarak, en hızlı şekilde sahip olabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Aynı Gün Kargo

Saat 15:00 a Kadar Verilen Siparişiniz Aynı Gün Kargoya Verilir

  • Görüntüleme: 1268
  • Ürün Kodu: greslca19
  • Stok Durumu: STOK KALMADI
  • 25,00TL

Ürün Şeması

Etiketler: güre acı biber salçası 1800 gram, salça ürünleri