Çam Balı 850 Gram

STOK KALMADI Çam Balı 850 Gram

Çam Balı

Çam Balı besin kaynakları arasında insan sağılığına fayda sağlayan çok önemli besin kaynağı olmaktadır. Çam balı 850 Gram ağırlığıyla ve güvenli ambalajı ile artık internetten sofralarınıza kadar ulaşmaktadır.

Çam Balı

Şık Süt Ürünleri Kocabaş Mandıra tamamen organik ve doğal çam balı satışını internet üzerinden sofralarınıza sunmaktadır. Çam balı 850 gram ağırlığıyla tamamen doğal ortamda imal edilmektedir. http://kocabaspeynir.com adresimiz üzerinden satın alındığında kapınıza kadar teslim edilmektedir. İnsan sağlığını organik, sağlıklı zengin içerikli ürünler tüketmesini kendisine hedef bilen Kocabaş Mandıra bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. En ucuz çam balı Şık Süt Ürünleri Kocabaş Mandıra üzerinden satışa sunulduğu görülmektedir. Gıda sektörünün fiyatlarının oldukça aşağısında üretilen çam balı, doğallık olarak hiç bir markanın yakalayamadığı kalitede üretilmektedir. Tüm insanların kesinlikle tüketmesi gereken çam balı, doğal ve organik olmasından dolayı oldukça besin içerik barındırmaktadır. Çam balı piyasasında ki fiyatlara bakıldığında, çam balı fiyatları olarak Kocabaş Peynir en uygun fiyatları uygulamaktadır.

Doğal ve Organik Çam Balı 850 Gram

Çam Balı 850 Gram ambalajı ile insanlarımıza ürün satış sitemiz üzerinden sunulmaktadır. Teknoloji ihtiyaçlarını göz önünde tutan http://www.kocabaspeynir.com yenilikçi alt yapı ile sistemini güçlendirerek çalışmalarını sürdürmektedir. Online sitemiz vasıtasıyla satışı gerçekleşen çam balı ve diğer tüm ürünler aynı gün kargoya verilmektedir. Çam balı satışı açısından Kocabaş Mandıra oldukça yenilikler yaparak, yurdumuzun her bölgesine organik çam balını göndermektedir. Halkımızın doğal ürünler tüketmesini amaçlayan çalışmalarımız neticesinde, insanlarımız kolay bir şekilde sepet at sistemi ile tüm ürünlerimize ulaşmaktadır. Ürünlerimiz Edremit, Balıkesir ve Çanakkale olmak üzere diğer satış noktalarımızda da satışa sunulmaktadır. Şık Süt markası olarak hedefimiz sağlıklı ve organik ucuz bal ürünlerini bulamayan insanlarımıza doğal ürünleri kolayca ulaştırmaktır. Üzerinde çalıştığımız teknoloji yenilikleri sayesinde belirli zamanlarda kampanyalar yaparak, halkımıza daha hizmetler vermekteyiz. Kocabaş Mandıra markası olarak, tamamen tüketici odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Toptan bal satışı ve perakende satış alanında öncü firma olarak, sürekli olarak farklı kampanyalar yapmaktayız. İhtiyacınız olan doğal ve organik ürünü hemen sipariş verebilir ne kısa sürede teslim alabilirsiniz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Aynı Gün Kargo

Saat 15:00 a Kadar Verilen Siparişiniz Aynı Gün Kargoya Verilir

  • Görüntüleme: 2055
  • Ürün Kodu: balcam17
  • Stok Durumu: STOK KALMADI
  • 40,00TL

Ürün Şeması

Etiketler: çam balı 850 gram, bal çeşitleri