Çam Balı 450 Gram

STOK KALMADI Çam Balı 450 Gram

Çam Balı 450 Gram

Vücut dengesini sağlayan ve besin ürünleri arasında ilk sırada yer alan çam balı, üstün besin kaynağı olarak tüketilmektedir. Organik çam balı tüketen bir insan oldukça sıhhatli ve daha sağlıklı olmaktadır.

Çam Balı 450 Gram

Doğal çam balı 450 Gram olarak artık Kocabaş Mandıra markasında satışı yapılarak, sofralarınıza ulaştırılmaktadır. Çam balı iklim şartlarına uygun olarak, tamamen doğal bir ortamda üretilerek tüketicilere ulaştırılmaktadır. http://kocabaspeynir.com online satış sitemiz üzerinden alınan ürünler ivedilikle teslim edilmektedir. İnsanlarımızın organik, sağlıklı doğal ürünler tüketmesini amaçlayan Şık Süt Ürünleri Kocabaş Mandıra bu çizgide üretimlerini sürdürmektedir. Organik ürün fiyatları ile karşılaştırıldığında en hesaplı çam balı fiyatları Kocabaspeynir.com da olduğunu görmekteyiz. Oldukça hesaplı üretilen çam balı, kalite açısından hiç bir markanın yapamayacağı kalitede üretilmektedir. Yaş sınırlaması olmadan hemen hemen her insanın tüketmesi gereken çam balı, organik olmasından dolayı oldukça sağlıklı içerikler barındırmaktadır. Piyasada bulunan fiyatlara bakıldığında, ucuz çam balı açısından Kocabaş Mandıra her keseye uygun ürünler üretmektedir.

Çam Balı 450 Gram Olarak Satışı

Çam Balı güvenli paketleme ile insanlarımıza online alışveriş sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Ülkemizin teknoloji ihtiyaçlarını göz önünde tutan www.kocabaspeynir.com en güçlü teknik alt yapı ile sistemini güçlendirerek hizmet vermektedir. Alışveriş sistemimiz vasıtasıyla satışı gerçekleşen çam balı aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargoya verilmektedir. Çam balı satışı açısından Şık Süt Ürünleri Kocabaş Mandıra oldukça yenilikler yaparak, Türkiye’nin her köşesine organik çam balını ulaştırmaktadır. Vatandaşlarımızın doğal ürünler tüketmesini amaçlayan çalışmalarımız neticesinde, insanlarımız kolay bir şekilde bir tıkla tüm ürünlerimize ulaşmaktadır. Ürünlerimiz Balıkesir, Çanakkale, Edremit ve diğer satış noktalarımızda da satışa sunulmaktadır. Şirket olarak hedefimiz sağlıklı ve organik bal ürünlerini bulamayan insanlarımıza organik ürünleri kolayca gönderebilmektir. Geliştirdiğimiz teknoloji yenilikleri sayesinde belirli zamanlarda kampanyalar yaparak, halkımıza daha hizmetler vermekteyiz. Online alışveriş sitemizin en altında bulunan E-Posta kaydet bölümünü kullanarak, basın bültenimize abone olabilirsiniz. Firmamızın yaptığı tüm indirimler, kampanyalar, yeni ürünler düzenli olarak abonelerimize gönderilmektedir. Kocabaş Mandıra olarak, tamamen müşteri ve tüketici odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Aynı Gün Kargo

Saat 15:00 a Kadar Verilen Siparişiniz Aynı Gün Kargoya Verilir

  • Görüntüleme: 1865
  • Ürün Kodu: balcam14
  • Stok Durumu: STOK KALMADI
  • 25,00TL

Ürün Şeması

Etiketler: çam balı 450 gram, bal çeşitleri